• DZIEŃ  OTWARTYCH  DRZWI

Chętne Dzieci 3, 4, 5, 6 i 7-letnie przybyły wraz z Rodzicami w dniu 7 marca 2024 r. na DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI do oddziałów przedszkolnych.

Pobyt dzieci trwał tylko dwie godziny, a już niektóre maluszki chciały zostać TU dłużej!

Serdecznie dziękujemy Dzieciom i ich Rodzicom za przybycie do przedszkola i liczymy, że już niedługo spotkamy się ponownie!

Zapraszamy również inne dzieci, które dzisiaj nie mogły do nas dotrzeć! Kolorowy, wesoły, ciekawy świat przedszkolaków na Was czeka!

• Dzień Kobiet w podskokach

Uczniowie z klas starszych w ramach obchodów tradycyjnego Dnia Kobiet już 4 marca 2024 r. wyjechali do Lublina na specjalną dwugodzinną lekcję wychowania fizycznego, która odbyła się w Strefie Wysokich Lotów.

Pod czujnymi oczami trenerów, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, ćwiczyli intensywnie, poprawiając swoją sprawność i sylwetkę.

Czas spędzony na trampolinach, zjeżdżalniach czy poduszkach powietrznych pozwolił odpocząć od codziennych trudów życia uczniowskiego. Sport połączony z rozrywką to niezły prezent z okazji Dania Kobiet, a chłopcy, jak zwykle na tym wyjeździe skorzystali!

• Wizyta w Środowiskowym Domu Samopomocy

Na początku grudnia 2023r. grupa uczniów z klasy VI i VII wraz ze szkolnym psychologiem oraz wychowawczynią byli z wizytą w Środowiskowym Domu Samopomocy w Bychawie. Nie było to zwykłe spotkanie, towarzyszyła mu magia zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nasi uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach rękodzielniczych. Wspólnie z podopiecznymi przygotowywali świąteczne ozdoby. Istotnym elementem wyjazdu było także zwiedzanie tejże placówki. Pani Dyrektor Danuta Adamek przybliżyła uczniom funkcjonowanie Ośrodka i w ciekawy sposób zaprezentowała różne formy zajęć terapeutycznych. Czas spędzony w Środowiskowym Domu Samopomocy w Bychawie na długo pozostanie w pamięci siódmoklasistów. Spotkanie z podopiecznymi uświadomiło im, że warto pomagać i dbać o rozwój społeczny tych wspaniałych ludzi, często zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Magdalena Jarocka, Anna Kruszyńska