• Obiady smaczne jak w domu

Jadłospis od 22.04.2024r. do 26.04.2024r.

Danie

Skład produktów

poniedziałek –
          22 kwietnia

Zupa-kapuśniak z chlebem

Porcje rosołowe drobiowe,  sól, liście laurowe, ziele angielskie, przyprawa ziarenka smaku, marchew, pietruszka, selery, pory, chleb pszenny, kapusta biała, śmietana 18% Piątnica.

wtorek –
          23 kwietnia

Filet z kurczaka z ziemniakami, marchewka gotowana z groszkiem, kompot.

Filet z kurczaka, ziemniaki, marchew, groszek konserwowy, , bułka tarta, jajka,  olej rzepakowy kujawski w 100% rektyfikowany z pierwszego tłoczenia, sól, pieprz czarny mielony, cukier, syrop malinowy z Herbapolu, owoce mrożone.

środa –
          24 kwietnia

Zupa kapuśniak chlebem

Porcje rosołowe drobiowe, marchew, pietruszka, selery, pory, ziela angielskie, liście laurowe, sól, pieprz czarny mielony, śmietana 18% Piątnica, przyprawa ziarenka smaku, kapusta biała, chleb pszenny.

czwartek -
          25 kwietnia

Spaghetti z sosem Łowicz,  kompot.

Szynka bez kości, makaron, sos Łowicz do spaghetti, koncentrat pomidorowy, czosnek, oregano, sól, pieprz czarny mielony, syrop malinowy z Herbapolu, cukier, olej rzepakowy kujawski w 100% rektyfikowany z pierwszego tłoczenia, przyprawa ziarenka smaku

piątek -
          26 kwietnia

Kluski „leniwe” z serem, z bułką tartą i masłem, surówka z kiszonej kapusty, kompot

Ser twarogowy półtłusty, mąka, mąka ziemniaczana, jajka, cukier, syrop malinowy z Herbapolu, olej rzepakowy kujawski w 100% rektyfikowany z pierwszego tłoczenia, sól, bułka tarta, masło, margaryna.

Pogrubionym drukiem w kolumnie "Skład produktów" zaznaczono źródła alergenów.

Z przyczyn niezależnych od kuchni jadłospis może ulec zmianie

Opłaty za obiady

W miesiącu kwietniu 2024 r. opłata za obiady wynosi:

• oddziały przedszkolne - 72,00 zł
          • klasy I - VIII - 72,00 zł

Prosimy o wpłaty do 20.04.2024 r.

W przypadku wątpliwości dotyczących odliczeń za miesiąc styczeń proszę o kontakt z sekretariatem szkoły.

Informujemy, że należy dokonywać wpłat za obiady przelewem na konto bankowe numer 35 8685 0001 0017 3821 2000 0040 lub w sekretariacie szkoły.

W tytule przelewu za obiady należy wpisać następujące informacje: wpłata za obiad, imię i nazwisko ucznia, klasa.