• Lista galerii

• O Ziemię dbamy, bo tylko jedną ją mamy!!!

• Jak, co roku 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Tym razem nasza szkoła bardzo aktywnie zaangażowała się w te obchody. Przez cały tydzień odbywały się warsztaty ekologiczne zatytułowane „O Ziemię dbamy, bo tylko jedną ją mamy”, przygotowane i prowadzone przez Panią Beatę Chmielowiec, Dominikę Winiarczyk i uczniów klasy II.

Podczas warsztatów uczniowie wszystkich klas oraz przedszkolacy poznali zasady dbania o naszą planetę, wzięli udział w konkursie wiedzy ekologicznej, uczyli się segregować śmieci, a na koniec wykonali plakaty, które zdobią naszą szkołę.

Ponadto uczniowie z klasy VIII  wzięli udział w konkursie wiedzy ekologicznej przygotowanym przez Panią Marzenę Pasztaleniec – Serafińską na lekcji biologii. Mistrzami ekologii zostali: Marysia Bartnik, Karol Florek i Dawid Grela. Na zakończenie tygodnia ekologicznego wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami wyruszyli sprzątać Naszą Planetę, czyli Bychawkę. Po skończonych porządkach wszyscy odpoczywali wokół ogniska, jedząc pyszne kiełbaski i bawiąc się wspólnie na boisku.

• Nagłówek