• Obiady smaczne jak w domu

Jadłospis od 06.05.2024r. do 10.05.2024r.

Danie

Skład produktów

poniedziałek –

Zupa ogórkowa z chlebem.

Porcje rosołowe drobiowe,  sól, liście laurowe, ziele angielskie, przyprawa ziarenka smaku, marchew, pietruszka, selery, pory, chleb pszenny, kapusta biała, śmietana 18% Piątnica, ogórki kiszone, masło.

wtorek –
          07 maja

Kluski z serem ze skwarkami, kompot.

Makaron świderki z Lubelli, ser twarogowy półtłusty, słonina, boczek wędzony, olej rzepakowy kujawski w 100 % rektyfikowany z pierwszego tłoczenia, cukier, syrop malinowy z Herbapolu, sól, owoce mrożone.

środa –
          08 maja

Kotlet mielony z ziemniakami, sałata, kompot

Szynka i łopatka bez kości, ziemniaki, sól, pieprz czarny mielony, bułki, bułka tarta, jajka, olej rzepakowy kujawski w 100% rektyfikowany z pierwszego tłoczenia, syrop malinowy z Herbapolu, cukier, owoce mrożone, sałata, śmietana 18% Piątnica.

czwartek -
          09 maja

Krupnik z chlebem.

Porcje rosołowe drobiowe, kasza jęczmienna Pęcak, chleb pszenny, ziemniaki, marchew, pietruszka, selery, pory, liście laurowe, ziele angielskie, przyprawa ziarenka smaku.

piątek -10 maja

Ryba z ziemniakami, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

Ziemniaki, filet z miruny, jajka, olej rzepakowy kujawski w 100% rektyfikowany z pierwszego tłoczenia, bułka tarta, sól, pieprz czarny mielony, syrop malinowy z Herbapolu, owoce mrożone, marchew, jabłka.

Pogrubionym drukiem w kolumnie "Skład produktów" zaznaczono źródła alergenów.

Z przyczyn niezależnych od kuchni jadłospis może ulec zmianie

Opłaty za obiady

W miesiącu kwietniu 2024 r. opłata za obiady wynosi:

• oddziały przedszkolne - 64,80 zł
          • klasy I - VIII - 54,00 zł

Prosimy o wpłaty do 20.05.2024 r.

W przypadku wątpliwości dotyczących odliczeń za miesiąc styczeń proszę o kontakt z sekretariatem szkoły.

Informujemy, że należy dokonywać wpłat za obiady przelewem na konto bankowe numer 35 8685 0001 0017 3821 2000 0040 lub w sekretariacie szkoły.

W tytule przelewu za obiady należy wpisać następujące informacje: wpłata za obiad, imię i nazwisko ucznia, klasa.